Faaliyet Alanlarımız

FABRİKA İNŞAATLARI

 Prefabrik, çelik, betonarme fabrika inşaatlarını mimari, statik, elektrik, mekanik sistem dahil olmak üzere anahtar teslim olarak inşa ediyoruz.

ESKİ ESER RESTORASYONLARI

 Yalı, köşk ve benzeri tarihi yapılarda rölöve, restitüsyon, restorasyon projeleri hazırlayarak restorasyon ve rekonstrüksiyon uygulamalarını gerçekleştiriyoruz.

OFİS, İŞ MERKEZİ

 Çelik konstrüksiyon ve betonarme ofis binalarını, iş merkezlerini elektrik, mekanik, dekorasyon ve peyzaj dahil olmak üzere anahtar teslim olarak üstleniyoruz.

MAĞAZA

 Estetik ve kullanışlı mağazalar tasarlayıp, dekorasyonunu yapıyoruz.

KONUT

 Yüksek katlı konut projelerini, betonarme taşıyıcı sistemiyle birlikte mimari, elektrik, mekanik, dekorasyon, peyzaj ve sosyal donatı detaylarıyla birlikte çözerek modern, kullanışlı ve estetik yaşam alanları oluşturuyoruz.

VİLLA, MALİKANE

 Villa ve malikane dekorasyon, peyzaj ve detay projeleriyle birlikte çözerek modern, kullanışlı ve estetik yaşam alanları oluşturuyoruz.

DEPO, ANTREPO, ARITMA TESİSİ

 Prefabrik, çelik, uzay kafes, betonarme depo, antrepo ve arıtma tesisi inşaatlarını  mimari, statik, elektrik , mekanik, sistem dahil olmak üzere anahtar teslim olarak üretiyoruz.